SDK-RSM

Archiwum: Rok 2011


KOLEJNY SUKCES ZESPOŁU FLESZ

Zespół taneczny FLESZ ze Spółdzielczego Domu Kultury RSM "Chemik", prowadzony przez Marię Antoszczuk, zdobył I miejce, uczestnicząc 19.XI.2010 w VII Jesiennym Festiwalu Zespołów Tanecznych - Paczków 2010.

Zespoły taneczne prezentowały choreografie w trzech kategoriach wiekowych. FLESZ tańczył w kat. wiekowej ( 11-14 lat) prezentując dwa układy taneczne w technice street dance. Trzy najlepsze zespoły w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymały puchary i dyplomy. W przeglądzie uczestniczyły grupy taneczne z całego województwa, prezentując choreografie o wysokiej technice wykonania. Oprócz kędzierzyńsko-kozielskiego zespołu, wysokie noty otrzymały zespoły: Bolero z Paczkowa i DNA z Nysy.


SUKCES ZESPOŁU FLESZ
W drugiej edycji Festiwalu DISCO - DANCE, który odbył się 6.11.2011. w MOK kędzierzyn-Koźle, FLESZ -SDK, RSM"CHEMIK",startując w kat. street dance 12-15 lat i kat. show dance 12-15 lat, wytańczył dwa drugie miejsca. Jest to ogromny sukces młodych tancerek z SDK, biorąc pod uwagę ilość startujących zespołów i wysoki poziom taneczny prezentowanych choreografii.

Pierwsze w Kędzierzynie-Koźlu zajęcia ZUMBY

SPÓŁDZIELCZY DOM KULTURY
RSM "CHEMIK"
UL. 9 MAJA 6, TEL. 7748332-36, wew. 37
ZAPRASZA NA WARSZTATY ZUMBY

17.10.2010r. godz. 16.00

ZUMBA TO ZAINSPIROWANY LATYNOSKIMI RYTMAMI SYSTEM
ŁACZĄCY TANIEC I FITNES.

ZAPISY I SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W BIURZE SDK.Zespół taneczny FLESZ ze Spółdzielczego Domu Kultury RSM "Chemik", prowadzony przez Marię Antoszczuk, zdobył dwa wyróżnienia w I Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych, który odbył się 8.V.2010. w Dobrzeniu Wielkim. Zespoły taneczne prezentowały choreografie w trzech kategoriach wiekowych. FLESZ na przegląd wystawił dwie grupy taneczne, startując w kat. młodzieżowej ( 12-15 lat) i w kat. młodzież starsza ( pow.16 lat ).

Obie grupy prezentowały układy taneczne w technice street dance.
Jury przeglądu dla trzech najlepszych zespołów w poszczególnych kategoriach wiekowych przyznawało wyróżnienia. W przeglądzie uczestniczyło 39 grup tanecznych z całego województwa, prezentując choreografie o wysokiej technice wykonania.

© Copyright: SDK - RSM "Chemik" | Projekt i wykonanie: www.4PROJEKT.pl